POŠTOVNÉ ZADARMO nad 50€ v rámci SR a nad 80€ v rámci ČRDoručovanie poštou & Osobný odber

/ Doručovanie poštou

Objednávky odosielame v pracovných dňoch do 24 hodín. Objednávky, ktoré prídu počas víkendu a sviatkov odosielame v najbližší pracovný deň. Vo veľmi výnimočných prípadoch sa môže čas odoslania objednávky predĺžiť.

Tovar posielame prostredníctvom Slovenskej pošty, svoju zásielku môžete po celý čas prepravy sledovať na stránke www.posta.sk .

Cena poštovného je 3,60 eur. Poštovné pri objednávke nad 50,00 eur je ZDARMA.

 

/ Osobný odber

Osobný odber tovaru je možný v našom štúdiu Zebrapatchwork na Makovického ulici č. 3 v Bratislave. Aktuálne otváracie hodiny nájdete na našej úvodnej stráne v sekcii Navštívte nás alebo na našej facebookovej stránke - Zebrapatchwork.

V štúdiu je možné platiť za tovar platobnou kartou.

Vaša objednávke je pre Vás rezervovaná, iba ak je zaplatená online pri objednaní tovaru. V prípade osobného odberu a platby pri prevzatí Vám garantujeme rezerváciu tovaru na 24 hodín od vytvorenia objednávky.

Ak potrebujete iný spôsob alebo čas vyzdvihnutia, dohodnite sa prosím telefonicky na čísle +421 905 664 859 alebo mailom na info@zebrapatchwork.sk, budeme sa snažiť, aby sme Vám vyšli v ústrety.

Prosím berte do úvahy, že v momentálnej situácii sa môžu podmienky dodania alebo prevzatia tovaru líšiť a nie je v našej moci tieto skutočnosti ovplyvniť.