Doprava ZADARMO do SR nad 50€ a do ČR nad 80€Časté otázky

Ako nájdem špecifický produkt, ktorý chcem?

Naše produkty sú rozdelené do rôznych kategórií a podkategórií pre jednoduchšie vyhľadanie. Všetky kategórie nájdete v desktopovej verzii na ľavej strane našej stránky, v mobilnej verzii ich nájdete na začiatku, pod logom, kliknutím na tri čiarky.

Ak by ste napríklad hľadali ružovú látku s motívom motýľov, tak ju nájdete v kategórii látky - podľa témy - zvieratá - filtrovať podľa - ružová a tam vám vyskočia všetky látky v metráži s motívom zvierat v ružovej farbe. 

Môže sa stať, že látku už nemáme v metráži, ale nájdete ju ešte v kategórii posledné kusy. V tejto kategórii môžete filtrovať podľa farby. Takže ak hľadáte ružovú motýliu látku, tak ju nájdete v kategórii látky - posledné kusy - filtrovať podľa ružová.

Alternatívne by ste ju mohli hľadať aj zadaním kľúčového slova v hornej ľavej časti našej stránky v okne vyhľadať -  motýľ alebo motýle. V tomto prípade vám vyskočia všetky produkty s motýlím motívom. Ak by ste chceli priamo vyhľadávať, najlepšie je použiť rôzne variácie kľúčových slov motýľ. Napríklad keď zadáte slovo motýľ alebo motýle, nájdete množstvo výsledkov, ale pri zadaní slova motýliky vám nevráti žiadne výsledky. 

 

Darčeková poukážka - ako ju môžem použiť?

Darčekovú poukážku môžete využiť online alebo priamo v našom štúdiu na Makovického 3 v Bratislave. 

Využitie online