FREE delivery over 50€ to Slovakia & to Czechia over 80€VLNOBRANIE.SK

Vlnobranie je náš obchodík s vlnou, ihlicami a všetkým, čo potrebujete na pletenie, háčkovanie, plstenie, pradenie... no proste tvorenie, nájdete ho na samostatnom eshope VLNOBRANIE.SK

Vlnobranie vzniklo z túžby priviesť ľudí k pleteniu ako forme kreatívneho wellnessu. Naše vlny a priadze pochádzajú od ikonických svetových značiek kvalitnej priadze ako aj od nezávislých dizajnérov, ktorí sa venujú ručnému farbeniu vlny. Sústreďujeme sa najmä na značky, ktoré vyznávajú rovnaké hodnoty ako my - udržateľnosť, kvalitná vlna, prírodné materiály.

Predávame značky Knitting for Olive, Marie Wallin Britis Breeds, Black Elephant, Malabrigo, Rosy Green Wool, Rowan, Schoppel Wolle, Istex, Holst garn, Manos del Uruguay, ChiaoGoo, Knit Pro.

Ak vás baví pradenie a radi si vyrábate vlnu sami, nájdete v naše ponuke nádherné kolovrátky Kromski. Ich dizajn nás oslovil krásnym prevedením a klasickými tvarmi kolovrátkov, na objednávku ponúkame a príslušenstvo a tkáčske rámy.

V ponuke nájdete aj vlny, ktoré pre vás farbíme vo Vlnobraní a projektové tašky, ktoré pre vás s radosťou šijeme.

Na našom eshope vlnobranie.sk nájdete kvalitné ihlice, špičky, lanká, háčiky na háčkovanie, ihly na pleteninu, značkovače, projektové tašky, klbká, knižky, vlnoboxy - projektové krabičky plné nádherných vĺn.

 Na našej stránke vlnobranie.sk nájdete všetky produkty. Krásne tvorenie!